Космические технологии для агробизнеса - 18'
19 лютого 2018 року вп’яте було проведено щорічну міжнародну конференцію
«Космічні технології для агробізнесу»
Організаторами семінару виступили:
Klever Systems - група компаній, що надають послуги з агромоніторінгу, землеустрою, обробки космічних знімків і системної інтеграції різнорідної інформації в єдиному інформаційному середовищі;
Компанія СЕДНА-АГРО - офіційний дистриб'ютор провідних фірм-виробників засобів захисту рослин та насіння, а також офіційний дистриб'ютор польових метеостанцій iMetos, що надає послуги з агроконсалтингу.
Генеральним партнером заходу стала компанія Planet – один з лідерів світового геоінформаційного ринку, орієнтований на надання супутникових знімків, послуг центрів обробки даних, хмарних рішень, дистрибуцію по всьому світу через більш ніж 100 партнерів.
У семінарі взяли участь компанії-агровиробники, які впроваджують нові технології виробництва і прагнуть:
- скоротити витрати;
- прискорити інвентаризацію та систематизувати наявні картографічні, агровиробничі, статистичні матеріали в «єдиному вікні»;
- посилити контроль на всіх етапах вирощування сільськогосподарських культур;
- мати системи контролю техніки і точного землеробства;
- переймати досвід провідних світових агровиробників щодо застосування супутникової і геопросторової інформації.
Всіх присутніх учасників конференції вітали його організатори
Олена Медведенко (Klever systems) і Олег Яровий (ТОВ «СЕДНА-АГРО»).
Першим з доповіддю Системи точного висіву виступив Максим Ріпний (Меркурі трейд).
Олег Яровий (ТОВ «Седна-агро») розповів про Агроконсалтинг і системи моніторингу в сільському господарстві
Вперше в конференції взяли участь представники компанії Climate corp. На нашому заході відбувся дебют системи цифрового землеробства Climate Fieldview – корисний інструмент в руках агронома. Єгор Григоришин (Climate FieldView) дуже яскраво показав всі її переваги.
Перший блок завершився доповіддю Інтелектуальні рішення John Deere від Сергія Титаренко (ТОВ «Агротек»). Наш постійний партнер розповів про новинки цифрового сільського господарства від John Deere.
Маючи час на відпочинок та спілкування у перерві на каву, учасники семінару із цікавістю обговорювали теми, що їх зацікавили та ділилися власним досвідом використання технологій точного землеробства.
Після кава-брейку наш закордонний партнер Деян Янчич (Pessl instruments) розповів про Комплексне рішення в точному землеробстві. Компанія Pessl instruments пройшла великий шлях від створення датчиків та польових метеостанцій до власної цифрової платформи.
Ще один наш закордонний гість Євген Михайличенко розповів як використовувати Case IH and New Holland техніку на 100% у Канаді. (Markusson New Holland of Regina). Його емоційний спіч із спекотної Австралії за допомогою Скайп зв’язку не залишив байдужим нікого.
Про використання космічних технологій в агробізнесі. Тенденції розвитку. розповіла Олена Медведенко (Klever Systems).
Про використання технології мережевого RTK для точного землеробства розповіла Аліна Сакара (ПрАТ «Систем Солюшнс»). Маючи велике коло клієнтів в Україні компанія Систем Солюшнс розповіла про досвід використання та різнобічність проектів, у яких використовується RTK.
Маючи змогу відпочити та поспілкуватись протягом перерви на обід, слухачі конференції з новими силами та натхненням слухали доповідь ще одного учасника, пана Олександра Дворника (ТОВ «Агротек»). Він розказав про Ефективні послуги точного землеробства від компанії Агротек.
Як завжди наша конференція висвітлювала питання GPS треккінгу та систем контролю за пальним із своєю доповіддю – OVERSEER-незамінний помічник агропідприємства та контролю пального, на базі системи моніторингу WIALON LOCAL! Юрій Федоренко (ТОВ «Теко трейд») охарактеризував механізми роботи систем контролю та пристрої, які встановлюються на техніку.
Спільна доповідь Тетяни Мосендз та Олексія Петрова (Alfa smart agro, Klever systems) Співробітництво в форматі «Smart Agro»: пошук ефективних рішень для українських аграріїв анонсувала започаткування проекту SmartField.
.
Як завжди цікавим і насиченим були доповіді від представників компаній, які використовують дрони – Олексій Гусак (ТОВ «Мапгеосистем») розповів про Безпілотні технології як засіб допомоги агроному в підвищенні врожайності, а Юрій Педерій (Аеродрон Україна) про Захист рослин за допомогою БПЛА. Особливості застосування методу УМО. Саме його БПЛА у вигляді літака був родзинкою нашої експозиції у залі.
Ну, а для найдопитливіших, у нас в традиційній рубриці «Слово аграрія» виступав Володимир Рось (ТОВ ТД «Долинское») з розповіддю про Використання новітніх технологій в агровиробництві на зрошенні та Сергій Кравчук (ТОВ «Верес») – Аналітика на основі моніторингових даних.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.